PROFIGIPS

Solidność i innowacyjność to właśnie PROFIGIPS. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji profili budowlanych najwyższej jakości. Swoją działalność rozpoczęliśmy w lutym 2002 roku. Podejmowane przez nas inwestycje umocniły naszą pozycję na rynku krajowym oraz zagranicznym. Dowodem tego jest otwarcie w 2007 roku firmy PROFIGIPS. RO w Rumunii oraz w 2014 roku PROFIGIPSBEL na Białorusi.

Wysoki standard i estetyka to główne filary, na których opieramy swoją działalność. Kierujemy się profesjonalizmem i dbamy o wysoką jakość produktów oraz konkurencyjne ceny. Szeroko rozbudowany park technologiczny umożliwia nam sprawną realizację nawet najbardziej złożonych zamówień.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami granulatów PCV, PP, taśm aluminiowych i stalowych. Nieustannie rozwijamy się, by móc zagwarantować Państwu wysoki poziom produktów, zgodny z europejskimi standardami.

W naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment produktów, który z niezwykłą dbałością dopasowujemy do potrzeb Klientów. Oferujemy takie produkty jak: narożniki aluminiowe, narożniki z PCV, listwy stalowe, profile przyokienne oraz profile cokołowe.

Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy produkcję profilu Mokry Tynk z PCV tzw. Narożnik PROFIGIPS. Narożnik PROFIGIPS charakteryzuje się również specjalnym kształtem, który podlega ochronie wzoru przemysłowego. Nasze produkty są powszechnie stosowane w branży budowlanej i od wielu lat cieszą się dużym uznaniem wśród Klientów.

Dzięki doskonale rozwiniętej sieci dystrybucyjnej oraz transportowej, produkty PROFIGIPS w krótkim czasie trafiają w różne rejony Polski oraz na rynki zagraniczne.

Rozwiązania oferowane przez PROFIGIPS są odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie branży budowlanej. Naszym Klientom zapewniamy wsparcie techniczne, szkoleniowe oraz handlowe.

Jakość naszych produktów pozwala firmie Profigips być marką rozpoznawalną i pożądaną przez Klienta.